היסטוריה

חברת א. הלפרן, הוקמה בשנת 1975 על ידי אשר הלפרן, מראשוני העוסקים בתחום הבנייה בארץ, הנמנה על בוני הערים תל אביב,יפו, בת ים ורחובות.

מתחילת דרכו עסק אשר הלפרן ביציקות בטון וכאיש חזון יצירתי ובעל מעוף, הגה פתרונות לשינוע חומרים לאתרי בנייה ולנשיאת חומרים לקומות המבנים והצליח לבצע את הבלתי יאומן בתקופה בה טרם נסללו כבישים ולא היו בנמצא מנופים. 
לצד התמחותו ביציקות בטון, התמקד אשר הלפרן ביציקות בטון מיוחדות והיה מהראשונים ליישם בטון קל באתרי הבניה בישראל, כאשר במקביל פיתח מכונות ליציקת גוס אספלט עבור גגות. 
במשך עשרות שנות עשייתו המפוארת הקפיד אשר הלפרן על רמה גבוהה של מקצועיות, איכות, שירות, אחריות וליווי מקצועי,זאת לצד טיפוח קשר עמוק וארוך טווח עם חברות בניה גדולות וקטנות וקבלנים הנמנים על לקוחות החברה זה שנים רבות. 
תודות למומחיות והיכולות המקצועיות שפיתח אשר הלפרן, רכשה חברת א. הלפרן מוניטין של מובילה בביצוע פרויקטי איטום ובידוד, תוך עמידה בסטנדרטים קפדניים של אנשי פיקוח מחו"ל, ונבחרה לבצע פרויקטים יוקרתיים, בכללם:

  • פרויקט שדה רמון – שדה תעופה האמריקאי שנבנה בנגב בשנות ה- 70
  • פרויקט אינטל – שהחל בשנת 1996 בביצוע פרויקט במבנה בודד והוביל להגדלת היקף הפרויקט למבנים נוספים משום שביעות רצונם של מפקחי אינטל העולמית.

משחר היווסדה ובמשך למעלה מיובל שנות פעילותה נוהלה א. הלפרן כחברה משפחתית בראשותו של אשר הלפרן, ובהמשך חברו אליו ילדיו .
כיום מנהלים את החברה:
בנו, דובי הלפרן, (שמאז הצטרף אליה עם שחרורו מצה"ל ניהל את פרויקטי החירום בנתיבות, שדרות ואופקים)
ובתו אירית פורמן, המנהלת את חב' מלגול.
 


כיום אשר הלפרן , דב הלפרן , אירית פורמן מנהלים יחדיו את החברות:

א.הלפרן
-חב' הביצוע ואת החברה האחות

מלגול
- חב' יבוא ושיווק לפתרונות מתקדמים בתחום הבניה.

גם לאחר שמלאו לו 80 שנה, ממשיך אשר להשקיע את מירב מרצו בעבודתו, כאשר עצותיו וניסיונו העשיר משמשים נר לרגלי ילדיו ונכדיו הגאים בו, ובמפעל חייו.