חזון וערכים

אנחנו מאמינים כי שביעות רצונם של לקוחותינו היא הבסיס להצלחתנו, בהתאם לכך, מיום הקמת החברה, אנחנו מספקים ללקוחותינו מענה מענה מקיף וליווי מקצועי המושתתים על סטנדרטים גבוהים של מצוינות, שירות איכותי ואחריות.

 החזון שלנו

 חברת א. הלפרן, מהוותיקות והמנוסות בענף האיטום והבידוד, חרטה על דגלה להוביל את התחום בישראל,  תוך שיתוף פעולה מלא עם לקוחותיה ושותפיה העסקיים ושמירה על פעילות עסקית ענפה, צמיחה מתמשכת והתנהלות ערכית.

 הערכים שלנו

 העשייה היום יומית שלנו משלבת שאיפה מתמדת לחדשנות עם סט ערכים המנחה את ההתנהלות ביננו ובין לקוחותינו ושותפינו:

  •  לקוחות מרוצים

שביעות רצונם של לקוחותינו ושותפינו לעשייה מהווה ערך מרכזי עבורנו ופעילותינו מושתתת על מחויבות, ליווי מקצועי אישי ואספקת ערך מוסף ייחודי המבוסס על הכרות מעמיקה עם צרכי השוק ושותפינו העסקיים והבנה אמיתית של דרישות לקוחותינו.

  •  מצוינות

אנחנו מקפידים לשמר רמה גבוהה של מומחיות מקצועית בתחום האיטום המבני, תוך טיפוח צוות אנשי מקצוע ותיק ואמין, סביבת עבודה יעילה, שירות איכותי, וחתירה לשיפור מתמיד ומצוינות.

  •  שירות איכותי

שיתוף פעולה מלא עם לקוחותינו ושותפינו העסקיים מהווה תנאי להצלחתנו ואנחנו עמלים על אספקת שירות איכותי כבסיס לבניית ושימור מערכת יחסים מכבדת והוגנת מחויבות המניבה ערך הדדי.

  •  אחריות

מתוך מחויבות אמיתית להצלחה ארוכת טווח של הפרויקטים שאנחנו מבצעים עבור לקוחותינו, אנחנו מעניקים אחריות מקצועית של עד 10 שנים ויותר לאיכות העבודה, ואף מאפשרים להרחיבה מעבר לכך, בהתאם לדרישת הלקוח. האחריות המקצועית שלנו מגובה בפוליסת ביטוח חבות המוצר ובמערכות מחשוב ותיעוד מתקדמות.

  הייחוד שלנו

 הייחוד שלנו נובע מהסינרגיה בין
- מעורבותם היום יומית של מקים החברה ובעליה בפעילות העסקית,
- שדרת ניהול יציבה,
- צוות מקצועי ומיומן,
- ניסיון עשיר ומומחיות של עשרות שנים בתחום האיטום והבידוד בארץ ובחו"ל.
שילוב ייחודי זה מאפשר לנו לספק ללקוחותינו את הפתרונות הטובים ביותר והמתאימים ביותר לצרכיהם.