תפריט נגישות

קבוצת
א. הלפרן

קבוצת א. הלפרן מונה תחת מטריה אחת 3 חברות: א. הלפרן, חברת א. הלפרן טכנולוגיות וחברת מלגול. א.

הלפרן נוסדה בשנת 1975 על ידי אשר הלפרן ממייסדי ענף הבניין בישראל. אשר עוסק בתחום עוד משנת 1955

ועל פועלו בענף קיבל במרוצת השנים את התואר "רב קבלן". במהלך השנים הצטרפו אליו ילדיו ונכדיו, והחברה

התפתחה לקבוצה רחבה המנוהלת יחד עם צוות עובדים וותיק ומיומן בסגנון משפחתי.

01

א. הלפרן

  • א. הלפרן עוסקת בביצוע עבודות בטון, איטום ובידוד בכל תחומי הבנייה לרבות מגורים, מסחרי, ציבורי, בטחוני, תשתיות, תעשייה, מנהרות ותחנות רכבת, גשרים ובניה פרטית. מנכ"ל דובי הלפרן. החברה מבצעת כמיליון מ"ר איטום בשנה באמצעות עובדים מיומנים וצוות של מנהלי עבודה שהינם הנדסאי בנייה ומהנדסים. אלו אחראים על בקרת איכות ביצוע, התאמת התכנון למציאות המתפתחת באתרים, קשר רציף עם המתכננים וצוות הפיקוח באתרי הבנייה ויצירת פתרונות נדרשים. הכל נעשה תוך הקפדה על איכות שירות וביצוע המאפשרים לחברה לתת את אחריותה לפרויקטים המבוצעים על ידה, תוך עמידה בלוחות זמנים בסטנדרט גבוה.

02

מלגול

  • חברת מלגול עוסקת ביבוא שיווק והפצה של חומרי איטום ובידוד. החברה מייצגת מספר חברות מקומיות ובינלאומיות מובילות בתחומים אלו ומובילה התפתחות וחדשנות בתחום, עם דגש על מציאת פתרונות מקצועיים לצרכים המתפתחים העולים מחברות הביצוע ובכלל. לחברה מגוון רחב של חומרים ופתרונות ייחודיים המשמשים את כלל לקוחותיה עליהם נמנים חברות בנייה מובילות, קבלני איטום ולקוחות פרטיים. למלגול מספר מחסנים עם מלאים גדולים ויכולת הפצה בכל הארץ, בעזרתם לקוחות החברה יכולים לקבל את המוצרים המבוקשים בתוך יממה בלבד.

03

א. הלפרן טכנולוגיות

  • חברת הלפרן טכנולוגיות עוסקת בביצוע יציקות בטון קריסטלי ומעניקה ללקוחות הקבוצה פתרון ואחריות למערכות המשלבות את תחום הבטון הקריסטלי והאיטום הקונבנציונאלי המבוצע ע"י חברת הביצוע א. הלפרן. הלפרן טכנולוגיות מספקת באמצעות חברת מלגול את החומר הקריסטלי לספקי הבטון שנבחרו לפרויקט. כן החברה מפקחת ומנהלת על כל שלבי היציקות הקריסטליות משלב תכנון תערובת הבטון ובודקת את התאמת תכנון הברזל לסדיקה המתוכננת. במהלך היציקה נציגי החברה נוכחים בהעמסת החומר במפעלי הבטון, וכן נוכחים באתרי הבנייה יחד עם צוות היציקה על מנת לוודא הקפדה יתירה על נהלי היציקה שחשובים ליצירת התנאים להצלחת החומר הקריסטלי ביציקה ולאחר היציקה. החברה מקפידה על איכות האשפרה ואף על מועדי פירוק התבניות והכל על מנת לתת לחומר הפעיל את התנאים הטובים ביותר להצלחתו.
Image
המסגר 14 הוד השרון

ת.ד. 24175 תל אביב
מיקוד 6124101