תפריט נגישות

הפרויקטים שלנו

מגדלי הצעירים

  • 01
  • 02
  • 03

מה

  • 2 מגדלים לשימוש מעורב
  • חניונים תת קרקעיים

מי

  • יזם: קבוצת חג'ג'
  • אדריכל: יסקי מור סיון
  • קבלן ראשי: דניה סיבוס

איפה

תל אביב

פרויקט יוקרתי במרכז תל אביב

פרויקט מגדל הצעירים-ארלוזורוב הינו מבנה של זוג מגדלים בני 40 ו-46 קומות המחוברים בניהם בגשר ייחודי, בעיצוב ארכיטקטוני מדהים, בעל קווים מעוגלים ועתידניים.

בפרויקט 486 יחידות בנות 2,3,4, ו- 5 חדרים, פנטהאוזים ודירות פאר מיוחדות מרכיבות תמהיל יוצא דופן של פרויקט יוקרה בלב ליבה של ת"א, מול פארק מוריק, עם קרבה לצירי תנועה ראשיים כולל מנהרת תנועה ייעודית מאיילון ישירות לחניון המגדל.

לובי גבוה ומפואר, יקדם את הדיירים והעובדים בחמשת קומות המשרדים, מרכז מסחרי ובו מסעדות, בתי קפה, בנקים וחנויות שירותים, יאפשר נוחות מרבית לעסקים במגדל.

ביצוע א.הלפרן

חברתנו ביצעה מגוון רחב מאד של עבודות באתר בעיקר התחום האיטום והבידוד כולל אספקת חומרים ייחודיים המשלבים איכות ויוקרתיות התואמים לאופי וצרכי הפרויקט.

ביצוע איטום תת קרקעי כנגד מים ביריעות סיקה פרופ נדבקות לבטון ברצפות החניון, ואיטום עוגנים בקירות בעזרת בטון קריסטלי. השימוש במערכת מתקדמת שכזו למניעת חדירת מים לאלמנטים טבולים בוצעה כאסטרטגיה למתן איטום מלא לכל הקומות התת קרקעיות.

בנוסף לכך נאטמו בפרויקט מפלס הפיתוח, מאגרי המים, גגות, ומרפסות המבנה בעזרת מגוון מערכות ביטומניות, צמנטיות, ואף מערכות ייחודיות של פוליאוריאה באזורים בהם לא היה מספיק גובה למערכות איטום סטנדרטיות.

כל אלו בוצעו בשיטות ובחומרים ע"פ דרישות המפרט תוך הקפדה יתרה על ביצוע מקצועי ובתוך עמידה בלוחות הזמנים המוכתבים ע"י הקבלן הראשי.

הפרוייקט

סה"כ מ"ר

29,000

מספר קומות

41

מספר בניינים:

2

הושלם
בשנת 2022
Image

ההשפעה של הפרויקט על הסביבה

עוד פרויקט שמצעיד את תל אביב התוססת אל העתיד עם שימוש מקסימלי בשטח שאינו יושב בתוך שכונת מגורים ליצירת חווית מחייה של מגורים, עסקים, ונגישות לכלל האוכלוסיה לרבות הדיירים של המגדלים. בנוסף הפרויקט משתתף בהגרלה של עריית תל אביב לשכירות ארוכת טווח לזכאים ועוזר בהרחבת היצע הדירות הזמינות בתל אביב.

היתרון הגדול של הפרויקט הוא בחידוש ופתיחת אזור מסחר וציבור לשימוש הקהל הרחב וכן חניון תת קרקעי בגישה נוחה מנתיבי איילון אשר עוזר בהקלה על עומס הרכבים החונים ברחובות העיר.

כמו כן שופרו תשתיות באזור אשר ישפיעו גם על שאר התושבים והעסקים הנמצאים באזור הפרויקט.

Image

א.הלפרן - איתך מהשלד ועד הגמר

צור קשר

ניסיון ארוך שנים + חדשנות + איכות ביצוע =

שקט נפשי ליזם ולקבלן

א.הלפרן - איתך מהשלד ועד הגמר

צור קשר

ניסיון ארוך שנים + חדשנות + איכות ביצוע =

שקט נפשי ליזם ולקבלן

Image
המסגר 14 הוד השרון

ת.ד. 24175 תל אביב
מיקוד 6124101