תפריט נגישות

הפרויקטים שלנו

איצטדיון בלומפילד יפו

  • 01
  • 02
  • 03

מה

⦁    חברתנו ביצעה מגוון רחב מאד של עבודות איטום באתר  
⦁    איטום הטריבונות בוצע י"י התזת פוליאוריאה 
⦁    איטום מערכת האיטום התת קרקעי ביריעות סיקה פרוף A. 
⦁    איטום חדרי המלתחות 
⦁    איטום מעברים בין אזורים  
⦁    איטום גגות האצטדיון ומרפסות 
⦁    איטום כל אלמנט הבא במגע עם הקרקע.
⦁     העבודות כללו עבודה עם חומרים ביטומנים משחתיים, יריעות ביטומניות, חומרי איטום פוליאוריטניים ועוד רבים כחומרי האיטום המרכזיים או כחומרים משלימים למערכות האיטום הכוללות.

מי

יזם: עריית תל אביב, היכלי הספורט תל אביב יפו
מתכנן: משרד אדריכלים מנספלד-קהת
קבלן ראשי: אשר גרין מבנים בע"מ

איפה

תל אביב, רחוב התקומה

שיפוץ אצטדיון בלומפילד והתאמתו לסטנדרטיים בינלאומיים

על הפרויקט

שיפוץ אצטדיון בלומפילד אשר נערך במשך כמעט 3 שנים מציע שדרוג משמעתי לחוויית הצפייה בכדורגל בעיר תל אביב ובישראל בכלל. השדרוג שבוצע כלל את כל המתקנים באצטדיון ביניהם שיפור זוויות צפיה, זרימה ובטיחות של האוהדים אל ומחוץ לאצטדיון, עמדות צילום, אולפנים, וחניות לרכבי שידור. בנוסף באזור השחקנים ארבעה מתחמי מלתחות, חדרי מאמנים, שופטים, רופאים, ועוד.
לאחר סיום השיפוץ אצטדיון בלומפילד יהיה מתאים לשימוש במשחקים בינלאומיים בהתאם לסטנדרטיים של אופ"א. כמו גם הדשא החדש אשר גודל בתנאים ושיטות בדומה לאצטדיונים גדולים אחרים בעולם.
.
סה"כ מ"ר
כ 24,000 מ"ר
אורך הפרויקט
3 שנים

ביצוע א.הלפרן


חברתנו ביצעה מגוון רחב מאד של עבודות איטום באתר אצטדיון בלומפילד ובהיקף של כ24,000 מ"ר. העבודות כללו איטום הטריבונות, חדרי המלתחות, מעברים בין אזורים, גגות האצטדיון ומרפסות, ואיטום כל אלמנט הבא במגע עם הקרקע.
בפרויקט יושמו מספר מערכות מתקדמות ביניהן מערכת איטום הטריבונות אשר בוצעה בחומר איטום פוליאוריאה בהתזה. העבודה כללה הכנות קפדניות של השטח, יישום פריימר ייעודי לפוליאוריאה, ולסיום יישום מקצועי של הפוליאוריאה.
גם במערכת האיטום התת קרקעי בוצעה השקעה ומחשבה רבה ונבחרה מערכת איטום תת קרקעית העשוייה יריעות סיקה פרופ A. ייחודיות מערכת האיטום הזו היא ביכולתה להדבק לבטון הטרי אשר מייושם על גבי היריעות ולהבטיח איטום מלא מפני חדירת מים גם במקרה של חירור היריעה, זאת בזכות שכבה מיוחדת הנמצאת בחתך היריעה וביכולה להגביל את יכולת נדידת המים בטווח שבין היריעה לבין הבטון.
שאר העבודות שבוצעו באתר כללו עבודה עם חומרים ביטומנים משחתיים, יריעות ביטומניות, חומרי איטום פוליאוריטניים ועוד רבים כחומרי האיטום המרכזיים או כחומרים משלימים למערכותהאיטום הכוללות.
כל אלו בוצעו בשיטות ובחומרים ע"פ דרישות המפרט תוך הקפדה יתרה על ביצוע מקצועי ובתוך עמידה בלוחות הזמנים המוכתבים ע"י הקבלן הראשי.
מה בוצע
שדרוג הטריבונות
הגדלת כמות הכסאות ל29,400
בניה מחדש של כלל השירותים באצטדיון
שמירה על היציעים בצורת BOWL הייחודית
איטום טריבונות באצטדיון בלומפילד

ההשפעה של הפרויקט על הסביבה

ראשון הוא השיפור באיכות הספורט בישראל, אצטדיון בלומפילד הוא אחד מהמרכזיים בישראל ובכך מהווה דוגמא אליה צריכים לשאוף שאר שירותי הספורט בישראל. ספורט הוא חלק בלתי נפרד מהתרבות ולכן חשוב להמשיך ולטפח אותו ככל שניתן.
שנית, אזור בלומפילד ידוע מאז תחילת המאה הקודמת כנקודה נמוכה אשר בחודשי החורף מנקזת לאזורה את רוב המים מהסביבה ועד שנות ה60 היה המגרש מוצף באופן תדיר בחודשים הללו. שיפוץ האצטדיון והמתקנים סביבו משפר רבות את התשתיות אשר כעת ערוכות להתמודדות גם עם מצבי גשם קיצוני ע"י ניקוז חדיש.
אחרון הוא פיתוח סביבתי לאזור שהיה מוזנח במשך שנים ארוכות, בדר"כ לאחר השקעה גדולה בתשתיות וזרימה גדולה יותר של אנשים לאזור גם עסקים מקומיים צומחים. יש כאן ניצחון ברור לכל המשתתפים גם ברמה הכלכלית.
שיפוץ אצטדיון בלומפילד

Want to Discuss
Your Upcoming Project?

Contact us

Koinstra will help you get things done

א.הלפרן - איתך מהשלד ועד הגמר

צור קשר

ניסיון ארוך שנים + חדשנות + איכות ביצוע =

שקט נפשי ליזם ולקבלן

Image
המסגר 14 הוד השרון

ת.ד. 24175 תל אביב
מיקוד 6124101