תפריט נגישות

הפרויקטים שלנו

מתחם BIG גלילות

  • 01
  • 02
  • 03

מה

  • מרכז מסחר גדול
  • 2 מגדלי משרדים
  • חניונים תת קרקעיים
  • שטחי פיתוח נרחבים

מי

יזם: קבוצת ביג מרכזי מסחר, חברת חוף התכלת ומשפחת פרידמן

מתכנן: יסקי מור סיוון אדריכלים

קבלן ראשי: דניה אפקון

מיקום

מחלף גלילות, רמת השרון

פרויקט הדגל של קבוצת ביג מרכזי מסחר

הפרויקט שואף להציב רף גבוה למרכזי מסחר בישראל ונמצא בתהליכי בנייה הצפויים להסתיים בשנת 2023. את המרכז ביג פאשן גלילות מקימים על שטח של כ 44 דונם אשר יבנה בשני שלבים כאשר בשלב הראשון יחנכו כ25,000 מ"ר שטחי מסחר וכ- 70,000 שטחי משרדים, בנוסף ל3000 מקומות חנייה בשטח של כ120,000 מ"ר.

ביצוע א.הלפרן

חברתנו מבצעת מגוון רחב מאד של עבודות איטום באתר ביג פאשן גלילות ובהיקף של יותר מ120,000 מ"ר. העבודות כללו איטום תת קרקעי בחניונים, איטום מתקדם בקירות הסלארים והעוגנים, אזורי הפיתוח מעל החניון, גגות ומרפסות, וכן מאדרי מים.

איטום מאגרי המים מאופיין בשימוש במספר מערכות מתקדמות ביניהן מערכת איטום פוליאוריטנית ייחודית. העבודה כללה הכנות קפדניות של השטח, יישום פריימר ייעודי, ולסיום יישום מקצועי של שכבת האיטום.

גם במערכת האיטום התת קרקעי בוצעה השקעה ומחשבה רבה ונבחרה מערכת איטום תת קרקעית העשוייה יריעות נדבקות לבטון. ייחודיות מערכת האיטום הזו היא ביכולתה להדבק לבטון הטרי אשר מייושם על גבי היריעות ולהבטיח איטום מלא מפני חדירת מים גם במקרה של חירור היריעה, זאת בזכות שכבה מיוחדת הנמצאת בחתך היריעה וביכולה להגביל את יכולת נדידת המים בטווח שבין היריעה לבין הבטון.

שאר העבודות שבוצעו באתר כללו עבודה עם חומרים ביטומנים משחתיים, יריעות ביטומניות, חומרי איטום פוליאוריטניים ועוד רבים כחומרי האיטום המרכזיים או כחומרים משלימים למערכות האיטום הכוללות.

כל אלו בוצעו בשיטות ובחומרים ע"פ דרישות המפרט תוך הקפדה יתרה על ביצוע מקצועי ובתוך עמידה בלוחות הזמנים המוכתבים ע"י הקבלן הראשי.

סה"כ מ"ר
כ 120,000 מ"ר
סיום משוער
2023
איטום קירות סלארים במתחם ביג גלילות

השפעה סביבתית של ביג גלילות

בשל הרצון לבנות חכם, נקי, וירוק היזמים הביאו חברת ייעוץ ותכנון לבניה ירוקה אשר ביצעה מספר ניתוחים של מצב הקרקע בשטח, וכן של מצב האוויר. שימוש נרחב יותר בשירותים הללו וכן הקפדה על תקני הבנייה הירוקה יביאו בסופו של דבר לכדי אימוץ כללי במשק של התקנים.

תקני הבנייה הירוקה באים בכדי לעזור ולכוון את היזמים וכן חברות הבנייה לשיפור הענף וכן הפחתת השימוש המיותר באנרגיה במשק הישראלי.

נוסף על כך בחינת רמות זיהום האוויר והבנת ההשפעה על התושבים והמשתמשים יביאו בדומה להפחתת האנרגיה הורדה בכמויות זיהום האוויר וזאת בכדי לשפר את חיי כלל האזרחים.

העובדה שיוצרים המשכיות למרכזי קניות ובילוי מאפשרת יצירת אזורים נגישים יותר לאוכלוסיה עם מגוון שירותים קרובים יותר אחד לשני ובכך להפחית שימוש ברכבים למעבר בין אזורי מסחר ומשרדים שונים בטווח יחסית קטן.

איטום תת קרקעי במתחם ביג גלילות

א.הלפרן - איתך מהשלד ועד הגמר

צור קשר

ניסיון ארוך שנים + חדשנות + איכות ביצוע =

שקט נפשי ליזם ולקבלן

א.הלפרן - איתך מהשלד ועד הגמר

צור קשר

ניסיון ארוך שנים + חדשנות + איכות ביצוע =

שקט נפשי ליזם ולקבלן

Image
המסגר 14 הוד השרון

ת.ד. 24175 תל אביב
מיקוד 6124101