תפריט נגישות

הפרויקטים שלנו

מאזדה פורד ת''א מגדלי ויתניה

  • 01
  • 02
  • 03

מה

  • מגדל משרדים
  • אולמות תצוגה לרכבים
  • חניונים תת קרקעיים

מי

יזם: ויתניה

מתכנן: ישר אדריכלים

קבלן ראשי: SGS אס.ג'י.אס חברה לבניין בע"מ

איפה

רחוב החרש 20 בצמוד למחלף לה גווארדיה, תל אביב

פרויקט דגל לקידום אזור מחלף לה גווארדיה

פרויקט יוקרתי השואף לקדם את אזור הכניסה הדרומית לתל אביב עם בניית אזור מסחרי ומשרדים מתקדם אשר ימשוך אליו חברות חדשות וותיקות לאזור המתחדש. מגדל משרדים ראשון ואולמות תצוגה על מגרש בשטח של כ 5,000 מ"ר.6 קומות מרתפי חניה בשטח כולל של כ-30,000 מ"ר ברוטו.מבנה עצמאי בן 3 קומות כפולות גובה המשמשים לאולמות תצוגה למותגי הרכב BMW ו Mini Cooper.מגדל משרדים בן 36 קומות הכולל קומת קרקע המשמשת ללובי כניסה ראשי למגדל, בית קפה ומעליה 5 קומות המשמשות לאולמות תצוגה למותגי הרכב Mazda ו- Ford ו-31 קומות משרדים.סה"כ שטח מבנה על קרקעי: כ-48,000 מ"ר ברוטו.

ביצוע א.הלפרן

חברתנו ביצעה מגוון רחב מאד של עבודות איטום באתר ויתניה תל אביב ובהיקף של כ 13,000 מ"ר. העבודות כללו איטום תת קרקעי בחניונים ברצפה וקירות, אזורי הפיתוח מעל החניון, גגות ומרפסות, וכן מאגרי מים.

איטום מאגרי המים מאופיין בשימוש במספר מערכות מתקדמות ביניהן מערכת איטום פוליאוריטנית ייחודית במאגר התחתון בעוד במאגר העליון נעשה שימוש במערכת איטום פוליאוריאה. העבודה כללה הכנות קפדניות של השטח, יישום פריימר ייעודי, ולסיום יישום מקצועי של שכבת האיטום.

גם במערכת האיטום התת קרקעי בוצעה השקעה ומחשבה רבה שכן 2 קומות תחתונות של החניון טבולות במי תהום, ונבחרה מערכת איטום תת קרקעית העשוייה יריעות ביטומניות בשתי שכבות כולל שכבת יריעות HDPE לאיטום כנגד גזים.

גגות ומרפות נאטמו גם הם במערכת איטום קונבציונילת מורכבת מבטון שיפועים, פרימר ביטומני, זפת, ויריעות ביטומניות. המערכות בוצעו תוך הקפדה יתרה על איכות הביצוע בדגש על חיבור והתאמה עם מוצרים מתאימים בכל פרט בגגות ובמרפסות.

כל אלו בוצעו בשיטות ובחומרים ע"פ דרישות המפרט תוך הקפדה יתרה על ביצוע מקצועי ובתוך עמידה בלוחות הזמנים המוכתבים ע"י הקבלן הראשי.
סה''כ מ''ר
כ 48,000 מ"ר
גובה המבנה

40 קומות שלב א

סיום הפרויקט

2023

מגדלי ויתניה תל אביב

השפעה סביבתית של ויתניה תל אביב

בניה מתקדמת ושינוי פני האזור תוך הבאת עוד עסקים איכותיים וקידום האזור כולו. הפרויקט משנה את אופי הכניסה הדרומית לתל אביב בשלב ראשוני תוך הקמת המגדל הראשון וכן פיתוח אזורים לשימוש הציבור בבסיס המבנה. בשלב שני יוקמו עוד מגדלי משרדים חניונים וכן יבוצעו עוד עבודות פיתוח באזור.

הבאת עסקים וכמות אנשים גדולה יומיומית לאזור יעזור לעידוד וחידוש עסקים וכן יקדם חברתית אז האזור.

מטרת העל היא לאפשר התפתחות של דרום תל אביב ולהביא לקידום האזור תוך השוואת התנאים והאפשרויות למחייה ותעסוקה באזור.

Image

א.הלפרן - איתך מהשלד ועד הגמר

צור קשר

ניסיון ארוך שנים + חדשנות + איכות ביצוע =

שקט נפשי ליזם ולקבלן

א.הלפרן - איתך מהשלד ועד הגמר

צור קשר

ניסיון ארוך שנים + חדשנות + איכות ביצוע =

שקט נפשי ליזם ולקבלן

Image
המסגר 14 הוד השרון

ת.ד. 24175 תל אביב
מיקוד 6124101